Rüya Arama

Rüyanın Başharfine Göre Arama

Rüyada Lağım görmek

Rüyada lâğım görmek, bilmeyerek birtakım, kirli işlere karışacağınıza ve neticede başınızın derde gireceğine delâlet eder. Borç ve üzüntüye, insanın içinden geçirdiği kötü düşüncelere, Lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder.
Büyük para, zenginliktir.
Bir kimsenin kendisini lağım içinde çırpınır görmesi, is hayatında iflasa doğru koçtuğuna ve durumunu düzeltmeye çalışması gerektiğine delalet eder. Bu rüyayı gören kadın ise, bir batağa sürüklenmek üzere bulunduğuna ve dost ve arkadaşlarını iyi kimselerden seçmesi gerektiğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: lağım görmek, lağımdan üzerine bir şey bulaştığını görmek, bir takim sevimsiz islere girmeye ve mahcup olmaya işarettir. Kadının bu rüyayı görmesi ise, dostlarından ve arkadaşlarından kendisine zarar gelebileceğine ve bu kadının dikkatli olması gerektiğine işarettir.

Rüyanızda ana nesne olarak Lağım görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bu rüya tabiri 803 kere okundu


Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 18.232.188.251

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

zeynep ecrin esila sude eymen elif erva zehra mina mihrimah azra eslem tuana aleyna arya nazende isimlerin anlamları