Rüya Arama

Rüyanın Başharfine Göre Arama

Rüyada İbadet görmek

Bu rüyalar daima iyiye yorulur. Rüyada ibadet ettiğini gören kişi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulur. Rüyada ibadet ederken görmek, ailenin mutlu yaşamı olacağına işarettir. Eski durumundan daha iyi durumu gelir.
Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki, ibadet rüyası, Allah'a muhabbet, doğru yola sülük, rızık ve mülk, müjde ve kurtuluş ve düşmana galibiyet işarettir.
Rüyada her ne suretle olursa olsun Allah için ibadet ettiğinizi görmeniz, hayatta er geç doğru yolu bularak saadete ve bahtiyarlığa ulaşacağınıza ve dini vecibeleri yerine getirdiğiniz takdirde ahrette de aziz olacağınıza yorulur.
Caiz olmayan bir şeye karşı ibadet ettiğinizi görmek, işlerinizin ters gideceğine ve Allah'ın gazabına uğrayacağınıza; ibadet edilmesi yasak edilmiş olan bir yerde ibadet ettiğinizi görmek, münafıklığa ve dedikoduya maruz kalarak manevi zararlara uğrayacağınıza delildir.

Rüyanızda ana nesne olarak İbadet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bu rüya tabiri 988 kere okundu


Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 18.232.188.251

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

zeynep ecrin esila sude eymen elif erva zehra mina mihrimah azra eslem tuana aleyna arya nazende isimlerin anlamları