Araba Haberi Arama

Bu otomobil “2017 Business Car” seçildi

Renault Talisman “2017 Yılı Business Car” seçildi. Danimarka’da düzenlenen organizasyonda aynı segmentte 10 farklı markanın modelinin yer aldığı mücadelede jüri üyeleri iki gün boyunca otomobilleri değerlendirdi ve Renault Talisman bu ödüle layık görüldü.

Jüri, Business Denmark (meslekleri gereği yılda 30-80.000 km yol kat eden satış temsilcilerini istihdam eden bir federasyon) üyelerinden oluşuyor. Jüride aynı zamanda iki otomotiv gazetecisi, jüri danışmanı ve otomobillerin ergonomik özeliklerini değerlendirmesi amacıyla bir fizyoterapist yer alıyor.Seçilen otomobilin Talisman olduğu jüri başkanı tarafından sebepleriyle birlikte açıklandı. Danimarka’da ilk kez bir Fransız otomobili "Business Car" ödülüne layık görülmüş oldu.

Renault’nun yepyeni D sedan modeli Talisman tasarımının yanı sıra eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan segmentinde inovatif özellikleri ile öne çıkıyor. Aracın öne çıkan özellikleri şöyle sıralandı:
"Sürücünün ruh haline uyum sağlayan Multi-Sense teknolojisi sayesinde ideal sürüş keyfi.Dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu yaşatan 4Control dört tekerlekten manevra sistemini elektronik süspansiyon ile bir araya getiren tek D-segment otomobil.Sürüş keyfine katkıda bulunan dizel motorların yakıt tüketimi 3.6 litre/100 km, CO2 emisyon düzeyi ise 95g/km ile sınıfının en düşük değerleri.Konforlu, geniş kabin ve etkileyici çizgilerle birleşen 608dm3 (VDA) boyutundaki büyük bagaj.8.7-inçlik ekranıyla dokunmatik ekranlı internet bağlantılı R-Link2; renkli Head Up Displayteknolojisi ve eller serbest park sistemi."

Haberin Orjinal Kaynağı

23 Aralık 2016 Cuma

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.162.126.136

Yorum Yok

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.

Otomobil Dünyası Hakkında Diğer Faydalı Bilgiler