Araba Haberi Arama

Birmot Akü ile kesintisiz güç

Birmot, tüketiciyi kaliteli ürünlerle buluşturmak amacıyla satışa sunduğu Birmot markalı ürünlerine “Birmot Akü” yü de ekledi.

Expanded Metal ve Kalsiyum-Kalsiyum Teknolojisiyle üretilen Birmot Akü’ler yüksek performanslı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile ön plana çıkacak. Sulu ve şarjlı olarak hazır halde satışa sunulan aküler titremeye ve sarsıntıya karşı dayanıklı olma özelliğiyle de bakım gerektirmiyor. Otomobilinizin elektronik sistemlerinin verimli olarak çalışması için gerekli olan enerjiyi en iyi şekilde karşılama özelliğine sahip,

Yüksek rezerv kapasiteli Birmot Akü’ler sürücülere kullanım ve şarj kolaylığı sunuyor. Aynı zamanda maksimum derecede güvenilir ve emniyetli olan Birmot Akü’ler, 2 yıl garantili olarak satılıyor. Motosiklet, kamyon, otobüs grubu dahil olmak üzere her çeşit motorlu araçta kullanılabilen Birmot Akü’ler, sıcak ve soğuk iklim koşullarında da yüksek performanslarından hiçbir şey kaybetmeden ve sizi yarı yolda bırakmadan çalışıyor. Tüketiciyi her yerde kaliteli ürünlerle buluşturmak amacıyla, Birmot Akü’nün Türkiye genelinde bayi, servis ağı oluşturması ve ihraç edilmesine ilişkin çalışmalar da hızla devam ediyor. Birmot, 2005 yılında 100 bin adet akü satmayı hedefiyor.

Haberin Orjinal Kaynağı

21 Ekim 2004 Perşembe

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.145.101.33

2 Yorum

Tuğra Mert

Birmot akü yü arkadaşımın önerisiyle aldım ve çok haklıymışş arkadaşım müthiş bir akü birçok akü denedim ama hiçbiri birmot akü kadar iyi degildi.

Serkan Ünlü

Birmot aküyü yaklasık olarak 2 yıldır kullanıyorum ve hiç pişman degılım benı hıc yolda bıraqkmadı ve sağlamlık bakımındanda çok iyi bir akü pişman olmazsınız alın.

Akü Hakkında Diğer Faydalı Bilgiler